KONST / Litografier / Färglitografi 14409339
nr 1440 9339
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Signerad, numrerad 23/75, daterad -75. Färglitografi. Bladets mått: 65x50, yttermått inklusive ram: 70x56 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:13:24
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)